Є не тільки "грошове дерево", яке має бути в кожній родині і приносити фінансове благополуччя. Виявилося, що є також і "дерево кохання" — аіхризон.Таке ім'я він отримав завдяки своїм листочкам, які схожі на маленькі серця. Вважається, що аіхризон приносить любов, щастя і благополуччя в той будинок, в якому росте.
Аіхризон наділяють майже магічними властивостями. За повір'ями ця рослина приносить в будинок любов, вірність, мир і взаєморозуміння.
Холостяки і незаміжні дівчата, купивши "дерево кохання", обов'язково зустрінуть свою половинку.
Якщо "дерево любові" зацвіло пишно і рясно, то для самотньої людини це віщує швидке знайомство, яке переросте в любов.
Для сім'ї цвітіння аіхризона теж сприятливий знак. На власників рослини чекає вдала покупка або примирення після сварки. Для закоханих пар квітучий аіхризон віщує весілля в недалекому майбутньому.
Якщо аіхризон втрачає листя, значить рослина прийняло на себе потужний енергетичний удар недоброзичливців або заздрісників.
Різке в'янення квітки попереджає про прийдешню сварку.
Дерево любові - невибаглива рослина. Впорається з ним навіть новачок в квітникарстві. Аіхризон легко переносить будь-які температури, не вимагає додаткової підгодівлі, досить стійкий до атак шкідників.
Єдине, чому доведеться навчитися, — це правильно поливати дерево кохання, аби не залити і не засушити коріння.
Навесні і влітку аіхризон треба поливати регулярно, взимку — зрідка. При перезволоженні ґрунту можливе опадання листя і загнивання коренів. У весняно-літній період необхідна підгодівля раз на 2 тижні.
Лайфхак: Щоби зрозуміти, чи потребує аіхризон поливу, потрібно трохи натиснути на листочок рослини. Якщо листя стане довго відновлювати первісну форму або на вигляд буде здаватися занадто млявим, то аіхризон потрібно полити.
Згідно забобонів, дарувати аіхризон небажано, мовляв, таким чином можна забрати разом з рослиною і благополуччя дарувальника. Але розвіяти "злі чари" можна, якщо заплатити за рослину символічною монеткою.