Догори
Дати відгук

Чому помідори злетіли в ціні

1 хв на прочитання11 Жовтня 2020, 22:01
Поділитись:

Українські тепличні комбінати продовжують підвищують ціни на томат через зменшення пропозиції на ринку. Основними причинами цінового зростання є погіршення погодних умов, а також зниження середніх температур в нічний період.Про це розповідає Агроцентр.

Основними причинами цінового зростання, стали погіршення погодних умов, а також зниження середніх температур в нічний період. 

В результаті темпи дозрівання томатів в теплицях помітно знизилися, що і призвело до істотного скорочення вибірок і, як результат, до помітного зниження пропозиції томатів на українському ринку

Сьогодні українські тепличні комбінати готові відвантажувати томат по 15-22 грн/кг ($0,53-0,78/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Основним фактором для цінового зростання в даному сегменті, стало підвищення попиту на тепличні томати. При цьому через похмуру прохолодну погоду пропозицію даної продукції на ринку істотно скоротилося, що також сприяло подорожчання тепличного томату.

Томати закритого ґрунту в Україні вже коштують в середньому на 29% дорожче, ніж на початку жовтня 2019 року. 

При цьому представники комбінатів не виключають можливості подальшого подорожчання в цьому сегменті за умови збереження сьогоднішніх темпів збуту. 

Нагадаємо, ціни на хліб до кінця жовтня можуть зрости на 10-15% через різке зростання цін на сировину

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.