Догори
Дати відгук

Хліб та здоба підскочать у ціні вже у найближчі тижні

Про це заявив експерт

1 хв на прочитання07 Жовтня 2020, 18:59
Поділитись:

Ціни на хліб до кінця жовтня можуть зрости на 10-15% через різке зростання цін на сировину. Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко. Повідомляє "УНІАН".

"Через різке зростання цін на сировину найближчим часом буде піднята ціна на хліб від 10% до 15% в залежності від сорту хліба, підприємства і регіону", - сказав він.

Тараненко також спростував інформацію про те, що ціна на хліб різко підніметься на 40%, яку поширюють у соціальних мережах.

"Ціни на сировину по деяких позиціях дійсно піднялися на 30-40% і люди помилково роблять проєкцію цього збільшення відразу на хліб, але крім сировини, є й інші складові: оплата праці, енергоносії, витрати на збут продукції, які на таку величину не піднялися".

За словами Тараненка, виробники хліба розуміють свою соціальну відповідальність перед українцями та підняття ціни продиктоване виключно ринковими факторами, а не бажанням отримати додатковий заробіток.

"Мова не йде про те, що ми хочемо щось додатково заробити, ми розуміємо свою соціальну відповідальність, тому підіймати ціни до якогось економічно необґрунтованого рівня ніхто не буде, але і залишити ціну на сьогоднішньому рівні ми не можемо теж", - сказав Тараненко.

Нагадаємо, супермаркет Херсону продає гнилі лимони, але зі знижкою (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро