Догори
Дати відгук

Браконьєр на Київщині насмішив українців слізним прощанням зі своїм човном (відео)

Чоловік був нетверезий і разом із товаришами незаконно витягав карасів зі ставка сітками.

1 хв на прочитання20 Квітня 2021, 18:10
На Київщині троє браконьєрів наловили 6 кілограмів карасів На Київщині троє браконьєрів наловили 6 кілограмів карасів
Поділитись:

Відео із браконьєром із села Ясногородка Фастівського району, який цілував свій конфіскований човен, підірвало мережу. Ролик розмістив Київський рибоохоронний патруль.

Чоловік із двома приятелями рибалив на ставку під час нерестової заборони. Виловлювали рибу чотирма сітками. Усього до рук браконьєрів потрапили 50 карасів загальною вагою 6 кг.

Коли рибпатрулі затримали чоловіків, один із них почав слізно прощатися зі своїм гумовим човном. Спочатку він упав перед ним навколішки й почав цілувати. Потім — обережно скрутив у рулон. 

«Прощавай, моя люба. Я знаю, що буде суд, але тебе я вже не побачу. Буду чемним і проведу тебе нормально», — казав чоловік, обіймаючи човен. 

Інспектори зауважили, що браконьєр був нетверезим. Йому загрожує штраф від 340 до 680 гривень із конфіскацією улову та риболовних знарядь. Також має відшкодувати 850 гривень збитків, які завдав рибному господарству. 

Але, враховуючи те, що довкіллю чоловіки заподіяли значну шкоду, можуть отримати  від 17  до 51 тисячі гривень штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.

Як ми інформували своїх читачів раніше, з першого квітня вилов риби та раків оголошено  поза законом. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost