Догори
Дати відгук

Бізнес представив проєкти декарбонізації у межах Climate Ambition Accelerator

Визначили фіналістів третьої хвилі шестимісячної навчальної програми Climate Ambition Accelerator, яка проводиться під егідою ООН.

2 хв на прочитання07 Листопада 2024, 13:07
ФОТО: Забруднення атмосфери викидами / minprom.ua ФОТО: Забруднення атмосфери викидами / minprom.ua
Поділитись:

Відбувся фінал третьої хвилі Climate Ambition Accelerator — шестимісячної навчальної програми, яка третій рік поспіль проводиться Глобальним договором ООН в Україні. Захід відкрили генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук та заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва. 

Climate Ambition Accelerator є важливим інструментом для посилення екологічної відповідальності українських підприємств. Участь у таких ініціативах не лише наближає український бізнес до стандартів ЄС, але й створює передумови для інноваційного розвитку, знижуючи вуглецевий слід та сприяючи сталому розвитку. Активне залучення бізнесу до кліматичних зобов’язань є важливим кроком для виконання екологічних пріоритетів, визначених у рамках євроінтеграційного процесу”, – зазначила Вікторія Киреєва. 

Цього року вперше з початку програми з’явилася можливість грантової підтримки проєкту з декарбонізації, яку переможець конкурсу отримає від Глобального договору ООН в Україні за підтримки Офісу зеленого переходу та за сприяння Офісу закордонних справ, Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO).

Протягом Climate Ambition Accelerator учасники не лише навчалися оцінювати викиди своєї діяльності та встановлювати науково обґрунтовані цілі для їх зниження, але й розробляли конкретні проєкти для впровадження кліматичних рішень. Фіналістами грантового конкурсу стали як учасники акселератора, так і компанії, що активно розвивають власні кліматичні ініціативи.

Переможцем грантового конкурсу став ТМ Green & Vitamin City Farm та його засновник Роман Михалевич з проєктом інноваційної міської вертикальної ферми, що сприятиме розвитку органічного виробництва.

Завдяки плідній співпраці всіх учасників і зацікавлених сторін Україна тепер має вагомі приклади досягнень, які може презентувати на міжнародних конференціях, таких як COP29, як повноцінний учасник глобальних кліматичних дискусій.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.