Догори
Дати відгук

Аварію багатостраждального танкера визнають техногенною катастрофою

Про це повідомив міністр інфраструктури

1 хв на прочитання24 Липня 2020, 17:33
Поділитись:

Аварію танкера Delfi планують визнати техногенною катастрофою, щоб дати можливість Адміністрації морських портів України не втрачати час на бюрократичні процедури та за пришвидшеною процедурою прибрати танкер з одеського пляжу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"О 13:00 сьогодні розпочинається операція судновласником Delfi з викренювання судна. З 27 липня операція переходить під контроль АМПУ, але не чекаючи цієї дати ми вже погодили з очільником ОДА в Одеській області Максимом Куцим провести у неділю комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, визначити подію техногенною катастрофою, щоб дати можливість АМПУ рухатись за пришвидшеною процедурою і не втрачати час на бюрократичні процедури", - пише він.

За словами Криклія, зі зміною виконавця зміниться і підхід.

"Всі налаштовані швидко прибрати цей металевий брухт з міського пляжу. Про проведення тендеру у жовтні, як почали писати окремі ЗМІ, навіть думка не допускається. АМПУ оголосили стандартну процедуру виходячи з діючих норм законодавства, але вже з неділі отримають всі необхідні інструменти для скорочених процедур", - додав міністр.

Нагадаємо, Одеський філіал Адміністрації морських портів України оголосив тендер на послуги з підйому танкера Delfi з акваторії морського порту "Одеса". Вартість тендеру становить понад 24,5 млн гривень.

Крім того, нафтова пляма з "Делфі" пішла в сторону берега на пісок пляжу (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost