Догори
Дати відгук

8 продуктів харчування, які допомагають кинути палити

допомагають кинути згубну звичку.

2 хв на прочитання26 Листопада 2022, 19:38
Поділитись:

Ми назвемо 8 продуктів харчування, які знижують тягу до куріння і допомагають кинути згубну звичку.

Молоко

У молоці і молочних продуктах міститься велика кількість лактози – молочного цукру, який стимулює центр задоволення в мозку. Тому стакан молока може замінити сигарету. Крім того, після випитого молока смак сигарет стає дуже неприємним.

Фруктові соки та фрукти

Якщо організм терміново вимагає сигарету – випийте склянку фруктового соку або з’їжте шматочок фрукта. Фрукти містять велику кількість глюкози, яка дуже подобається нашому організму. Так можна заглушити тягу до нікотину. Крім того, процес довгого жування фруктів допоможе зняти нервову напругу, яку раніше ви знімали курінням.

Індичка

У м’ясі індички міститься амінокислота триптофан, яка бере участь у виробленні гормону задоволення серотоніну. Адже саме для задоволення люди курять сигарети. Крім того, в індичці є нікотинова кислота, яка допомагає компенсувати нестачу нікотину у колишніх курців.

Селера

Свіжу селеру потрібно довго і ретельно розжовувати, що відволікає від думок про куріння. Також сигарети дуже неприємні на смак після селери.

Баклажан

Баклажани багаті нікотиновою кислотою, що знижує “ломку” у колишніх курців. Ця кислота допомагає зняти стрес і нервову напругу, що часто є причиною куріння.

Гіркий шоколад

Пара квадратиків шоколаду зарядить вас глюкозою і допоможе впоратися зі стресом після відмови від сигарет. Також гіркий шоколад притупляє апетит, що важливо для колишніх курців, які бояться поправитися.

Імбир

Наріжте свіжий імбир тонкими часточками і носіть з собою. З’їжте невеликий шматочок, якщо захочеться курити, і тяга до сигарет пропаде. Метод неприємний, але вельми дієвий. Також можна заварити чай з імбиром, лимоном і медом – він не тільки притупить бажання покурити, але і допоможе розслабитися.

Броколі

Капуста брокколі сповнена корисних вітамінів і речовин, які допомагають виводити нікотин з організму і покращують роботу легенів. Крім того, цей продукт дуже ситний і низькокалорійний, що корисно для тих, хто боїться набрати зайву вагу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.