Догори
Дати відгук

10 кімнатних рослин на удачу, гроші та сімейне щастя

Але слід враховувати, що кімнатні квіти дарують нам не лише позитивну енергетику.

3 хв на прочитання15 Червня 2022, 22:42
Поділитись:

Вважається, що деякі кімнатні рослини можуть принести своєму власнику везіння, привернути гроші в дім і навіть допомогти створити міцну родину. «Флористікс» пропонує топ-10 кімнатних рослин із так званими магічними властивостями.

Спатифітум

Якщо ви давно самотні або постійно сваритеся з чоловіком, посадіть у себе спатифілум, адже не дарма його друга назва — «Жіноче щастя».

Фіалка

Фіалку називають квіткою миру. Помічено, що у домі, де ростуть і цвітуть фіалки, домочадці дуже рідко сваряться. А ще фіалка символізує вічну відданість. Якщо ви переживаєте у житті складний період — заведіть білу фіалку, вона допомагає легше перенести душевні страждання.

Китайська троянда, або гібіскус

Гібіскус — символ Малайзії, емблема Гаваїв. Там ця рослина вважається символом миру, а ще пристрасті.

Восковий плющ, хойя

У багатьох країнах ця рослина служить… освідченням у коханні, зеленою валентинкою до Дня всіх закоханих. Найкраще місце для хойї у домі — спальня.

Мирт

Найкращий подарунок для молодої сім'ї. Мирт принесе в дім мир, щастя та порозуміння.

Аїхризон

Народні назва аїхризона говорять самі за себе: дерево щастя, дерево кохання.

Калатея

Калатея збереже сімейне щастя. Калатея – дуже добрий подарунок для тих, хто зібрався розірвати шлюб.

Хлорофітум

Ця непоказна рослина однією своєю появою в будинку обіцяє спокій і порозуміння. Це хороший вибір і для офісного приміщення, де працює багато різних людей, з якими потрібно вміти ладнати. Домашній хлорофітум очищає повітря: поставте його в кімнаті з новими меблями або в квартиру, де щойно закінчили ремонт, і квітка вбере в себе з повітря всю хімію!

Оксаліс, або кислиця

Незважаючи на таку кислу назву, оксаліс може прикрасити життя самотній людині. Вважається, що кислиця допомагає господарю знайти справжнє кохання.

Антуріум

Це чоловічий талісман. Антуріум ще називають «чоловічим щастям», тому що він благотворно впливає на потенцію — принаймні так кажуть. І тому такій квітці місце не на кухні.

Акаліфа

Рослина дарує сильній половині людства мужність і стійкість характеру, а прекрасній половині — м'якість і жіночність. Цикламен відганяє нічні кошмари.

Але кімнатні квіти дарують нам не лише позитивну енергетику. Кажуть, плющ «виживає» з будинку ненадійного чоловіка, а маленькі діти погано сплять у кімнаті, де росте ця енергетична сильна рослина.

Монстера — дуже сильна квітка, але ця сила корисна не всім. Монстеру не можна заводити людям, які страждають на хвороби горла. Щоб приборкати зелену вампірку, повісьте на квітку синій шнурок, бажано зі шматочком гірського кришталю.

А тепер найважливіше. Пам'ятайте, що всі рослини – живі істоти, вони відповідають добром на добро. Якщо ви заводите квіти лише тому, що це модно, ви не отримаєте задоволення від сусідства з ними, та й вони будуть не в найкращій формі поряд із людиною, якій вони байдужі. І не варто купувати рослину в корисливих цілях, наприклад, грошове дерево заради багатства або спатифілум задля влаштування особистого життя, адже рослини відчувають, що їх просто використовують. Любіть свої квіти, дбайте про них — і вони стануть вірним і надійним оберегом вашого дому.

Також спеціалісти розповіли, як правильно доглядати за «грошовим деревом».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.