Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Блоги
  • Не зважаючи на досить низьку позицію, участь у рейтингу глобальних міст — хороша новина для Києва

Не зважаючи на досить низьку позицію, участь у рейтингу глобальних міст — хороша новина для Києва

1 хв на прочитання04 Лютого 2021, 09:39 128
Поділитись:

Київ вперше включили до міжнародного рейтингу «Global cities: нові пріоритети для нового світу». Українська столиця опинилася одразу у двох паралельних списках: «Глобальний індекс міст» та «Глобальний прогноз міст». Серед 151 учасника світу ми зайняли 89 і 94 позиції.

«Глобальний індекс міст» — рейтинг, який оцінює міста за критеріями ділової активності, людського капіталу, інформаційного обміну, культурного досвіду та залучення громадськості до прийняття рішень.

«Глобальний прогноз міст» аналізує передумови для майбутнього розвитку, враховуючи економічні показники, інновації та здатність міста залучати людський капітал.

Цього року укладачі рейтингу аналізували соціально-економічне становище великих міст на момент початку активної боротьби проти COVID-19, а також перспективи відновлення економіки міста в нинішніх умовах світової кризи.

До першої п’ятірки глобальних міст у списку «Глобального індексу» увійшли Нью-Йорк, Лондон, Париж, Токіо та Пекін.

Водночас, у ТОП 5 «Глобального прогнозу» потрапили Лондон, Торонто, Сінгапур, Токіо, Париж і Мюнхен.

Не зважаючи на досить низьку позицію, участь у рейтингу глобальних міст — хороша новина для Києва. Адже глобальним вважають місто, що є важливим елементом світової економічної системи. Можна сказати що зараховуючи нас до глобальних міст, світова спільнота визнає, що Київ має серйозне значення і політичний, економічний чи культурний вплив на досить велику частину планети.