Вверх
Дать отзыв

У Казахстані пропонують стріляти в людей дротиками з вакциною проти COVID-19

Щоправда, невідомо, як збираються відрізняти вакцинованих від невакцинованих.

1 мин на прочтение06 Августа 2021, 21:01
Поделиться:

Стривожені відмовою деяких громадян вакцинуватися проти COVID-19, група медиків-інфекціоністів направила в приймальню мусульманського громадського діяча М. Телібекова пропозицію використовувати щодо несвідомих людей радикальні методи впливу. Про це розповідає Центральноазійський інформаційний портал News-Asia.

Зокрема, казахські інфекціоністи вважають виправданим дистанційне вакцинування, суть якого полягає в стрільбі спеціальними дротиками, начиненими вакциною. Як аналог, наводиться метод усипляння диких тварин. Стріляючи з арбалетів на міських вулицях у злісних антиваксерів, можна домогтися 100-відсоткової вакцинації, впевнені новатори.

«Коли суспільство перебуває в критичному стані й нависла реальна загроза життю та здоров'ю мільйонів людей, порушення громадянських прав виправдане. Якщо люди деколи поводяться, як дикі тварини, а не розумні істоти, то і ставлення до них має бути відповідним», — вважають прихильники екстремальних заходів.

Якщо зазначена ідея буде прийнята до реалізації, то в недалекому майбутньому на міських вулицях з'являться спеціально навчені «мисливці». Озброївшись арбалетами, вони будуть на відстані «відстрілювати» дротиками-вакцинами всіх, хто не бажає вакцинуватися добровільно.

М. Телібеков обіцяв уважно вивчити екстравагантну пропозицію і представити на суд громадськості.

Також ми розповідали, що у США створили сайт, на якому можна за винагороду донести на нещеплених.

Проте науковці вже з’ясували, що штам «лямбда» стійкий до вакцини проти COVID-19 — дослідження.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.