- Главная
- Новости
- Здоров'я
- Медицина за кордоном
- У Канаді громади вакциноскептиків обшукують фури, побоюючись примусової вакцинації проти COVID-19 (відео)
У Канаді громади вакциноскептиків обшукують фури, побоюючись примусової вакцинації проти COVID-19 (відео)
Але таких громад небагато.
У соцмережах з'являються відомості про те, що деякі провінції Канади сформували власні загони самооборони, які, використовуючи вогнепальну зброю, обшукують усі фури на в'їздах у поселення, намагаючись виявити антиковідні вакцини. Повідомляють, що в'їзд чужинцям у такі громади теж фактично закритий ще з 2020 року. Члени громад самостійно вживають санітарних заходів. Масок у таких громадах не носять, стверджуючи, що «вірити в те, що дихання через ганчірку робить когось здоровішим, — самогубство».
Слід сказати, що в Канаді нема єдиної політики щодо вакцинації. Лише три провінції запровадили законодавчі норми щодо вакцинації, застосовуючи суворо до дітей, які збираються вступити до школи. У Брансвіку обов’язкові щеплення проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, паротиту та краснухи, тоді як у Манітобі вимагають лише щеплення проти кору. Однак із 1984 р. у кожному випадку законодавство містить пункт про звільнення. По суті, кожна з трьох провінцій дозволяє батькам вимагати звільнення їхньої дитини від вакцинації за медичними чи релігійними ознаками або просто через переконання. Проте опитування 2015 року показало, що 92 % канадців вважали вакцини безпечними та довіряли своєму лікарю та службовцям охорони здоров'я. Дані аналітичної статистики Канади того ж року показують, що приблизно 8 із 10 канадських дітей були імунізовані проти багатьох захворювань до свого другого дня народження.
Однак третина респондентів вважала, що за необхідністю обов'язкової імунізації стоїть фармацевтична промисловість. І цілих 28 % вважали, що вакцини пов'язані або можуть бути пов'язані з аутизмом.
Наразі з 38 075 тис. населення Канади проти COVID-19 вакциновано 25 882 481 осіб, що становить 67,98 %. Із них повністю вакциновано 13 216 420 осіб, тобто 34,71 %.
Також ми розповідали, що в Україні зареєстрували «протиковідну» вакцину Janssen, яку щеплять однією дозою.