Вверх
Дать отзыв

Київський зоопарк показав нову літню «резиденцію» горили Тоні (ВІДЕО)

Горилі вже 47 років.

1 мин на прочтение08 Августа 2021, 20:01
Фото:
Pets - 24 Канал Фото: Pets - 24 Канал
Поделиться:

Мер Києва Віталій Кличко показав, як облаштували новий літній вольєр горили Тоні у Київському зоопарку. Відповідне відео Кличко оприлюднив у Фейсбуці.

«Ми продовжуємо оновлювати столичний зоопарк. І робимо все, аби зробити життя його мешканців комфортним і наближеним до природних умов. Наприклад, для горили Тоні, улюбленця відвідувачів, облаштували новий вольєр на відкритому просторі. Тоні вже похилого віку – йому скоро виповниться 47 років. І будь-які нововведення для нього мають відбуватися поступово», – підкреслив Кличко.

Зазначається, що спочатку здійснили моніторинг стану здоров’я горили і для цього два рази спеціально приїжджали найкращі європейські фахівці з Інституту ветеринарії дикої природи і зоопарку імені Лейбніца, що у Берліні. Вони надали рекомендації щодо змін в раціоні Тоні й поради з організації його вигулу на відкритому повітрі.

«Новий вольєр – дуже просторий та максимально наближений до природного середовища. А поки Тоні вивчатиме та обживатиме літне приміщення, його зимове помешкання капітально відремонтують та облаштують», – написав Кличко і закликав приходити в зоопарк подивитися, як Тоні облаштовується на новому місці.

Нагадаємо, що вперше горили заразилися COVID-19 від людини.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.