Догори
Дати відгук

Вперше горили заразилися COVID-19 від людини

У зоопарку припускають, що тварини підчепили заразу від співробітника з безсимптомною формою

1 хв на прочитання12 Січня 2021, 20:45
Поділитись:

У сафарі-парку зоопарку Сан-Дієго у горил підтвердили позитивний результат на ковід. Про це повідомляє пресслужба San Diego Zoo Global.

“Члени загону горил в сафарі-парку зоопарку Сан-Дієго дали позитивний результат на SARS-CoV-2, вірус, що викликає COVID-19. У середу, 6 січня, дві горили почали кашляти. З огляду на поточні обставини, San Diego Zoo Global ініціював процес тестування зразків фекалій горил на SARS-CoV-2 через Каліфорнійську лабораторну систему здоров’я тварин і безпеки харчових продуктів (CA HFS). 8 січня попередні тести виявили наявність вірусу в зграї горил. Лабораторії національних ветеринарних служб (NVSL) Міністерства сільського господарства США (USDA) підтвердили позитивні результати в понеділок, 11 січня”, - сказано в повідомленні.

Результати тесту підтверджують наявність SARS-CoV-2 у деяких горил і не виключають остаточно наявність вірусу в інших членів зграї.

Передбачається, що горили заразилися від безсимптомного співробітника, попри дотримання всіх рекомендованих запобіжних заходів, включаючи протоколи безпеки COVID-19, розроблені Центрами з контролю і профілактиці захворювань (CDC) та Громадською охороною здоров’я округу Сан-Дієго. Дослідження підтвердили, що деякі примати, сприйнятливі до зараження SARS-CoV-2, але це перший відомий випадок природної передачі від людей до мавп, і невідомо, чи будуть у них будь-які серйозні реакції.

Нагадаємо, лікарі назвали п'ять симптомів нового британського COVID-19 у дітей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.