Догори
Дати відгук

Знову Хенань: у Китаї готуються до нової повені (ВІДЕО)

Цього разу влада вживає запобіжних заходів, якщо вірити офіційній пресі.

3 хв на прочитання23 Серпня 2021, 11:22
Підземний тунель у центрі міста Чженчжоу, провінція Хенань у Центральному Китаї, зачинений у неділю через сильний дощ. Фото: IC Підземний тунель у центрі міста Чженчжоу, провінція Хенань у Центральному Китаї, зачинений у неділю через сильний дощ. Фото: IC
Поділитись:

Провінція Хенань у Центральному Китаї знову очікує сильних опадів через місяць після того, як у липні провінцію обрушили зливи та повені, пише Global Times. Щонайменше три міста призупинили діяльність підприємств, а шість міст розпочали реагування на надзвичайні ситуації ІІ або І рівня у зв'язку з повенями. Але експерти сказали, що цей раунд опадів не буде таким «екстремальним», як попередній у липні.

Область сильних опадів цього разу перекривається з місцями, які потерпіли від повені в липні, повідомили провінційні метеорологічні органи. Чжан Тао, головний синоптик Національного метеорологічного центру, говорить, що загальна кількість опадів не буде настільки великою, як це було в липні, але опади можуть мати дуже великий і несприятливий вплив на провінцію Хенань, оскільки регіон, потерпілий від попередніх дощів і повеней, не відновився повністю. За його словами, дренажні системи для запобігання повені та підготовки до надзвичайних ситуацій все ще потрібні.

Міста, включаючи Сіньчжен, Кайфенг і Чженчжоу, з суботи призупинили діяльність підприємств та виробництво, щоб уберегтися від дощу.

Після того, як у кінці липня зливи та повені обрушилися на провінцію та забрали життя 302 людей, громадяни Чженчжоу, одного з міст, яке тоді найбільше потерпіло від повені, цього разу приділили більшу увагу наближенню дощу.

Штабом по боротьбі з паводками та засухою в Чженчжоу закликає всіх жителів не виходити на вулицю, якщо це не буде необхідно.

Сіньчжен, місто на південь від Чженчжоу, призупинив діяльність підприємств, шкіл, виробництва та транспортування з 18.00 у суботу до понеділка о 12.00, в той час як Кайфенг опублікував подібне повідомлення про припинення всіх робіт у компаніях, мальовничих місцях, на будівельних майданчиках та у магазинах дороги.

Залізничне бюро Чженчжоу у неділю зупинило 59 пасажирських поїздів, і всі автобусні перевезення в місті також були зупинені на два дні з неділі. Станом на 11.00 ранку в неділю, Чженчжоу перемістив 240 000 людей через дощ.

Мешканці Чженчжоу також готуються до майбутніх опадів, зокрема паркують свої автомобілі на шляхопроводах, щоб уникнути повені. Місцева поліція заявила, що не розглядатиме це як порушення правил паркування, і нагадала власникам автомобілів забрати свої автомобілі після дощу.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, тунель Пекін-Гуанчжоу, який був завалений наприкінці липня і забрав шість життів, був закритий. Робітників організували для того, щоб уночі стежити за ситуацією в тунелі та готуватися до відкачування води.

Поліція Чженчжоу заявила на Weibo, що рух до всіх 67 тунелів та 23 водопропускних залізничних мостів у головній міській зоні заборонено з неділі опівдні.

Станції метро ліній 3 і 5 в Чженчжоу були обладнані водонепроникними алюмінієвими перегородками заввишки від 50 до 60 см біля входів, а мішки з піском були скупчені за перегородками, повідомляє The Paper у п'ятницю.

Також ми розповідали, що у Китаї після повені з’явилося 238 тисяч безгосподарних автівок (ФОТО, ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.