Середа, 30 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Живодери працюють на пляжах (фото)

Як можна радіти фото з замордованою твариною? Виховувати на таких “цінностях” своїх дітей?

2 хв на прочитання11 Серпня 2020, 10:30 359
Фото: facebook С.Берзіної Фото: facebook С.Берзіної
Поділитись:

На морських узбережжях України продовжують працювати фотографи з дикими тваринами. Замордованих тварин носять по пляжам, пропонуючи відпочиваючим "незабутній" знімок з крокодилом, пітоном чи мавпою.

Фотографії з Затоки оприлюднила у  Facebook президент ВГО "Жива планета" Світлана Берзіна.

"Фотографування з дикими тваринами, так само як і «контактні зоопарки» – ганебне явище, яке досі поширене у різних містах України. У сезон, таку картину можна спостерігати в містах відпочинку та на усіх пляжах країни. Є Закон, є повноважені органи. Чому немає ніякої реакції органів державного контролю?" - обурюється зоозахисниця.

За словами Берзіної, це справжнє знущання над тваринами. В той же час батьки з чадами вишукуються в чергу і радіють фото з крокодилом якому замотали пащу скотчем або з напівживим пітоном.

"Цих тварин тягають по пляжу на жарі, без води… Їм категорично протипоказані прямі сонячні промені. Постає питання до Держекоінспекції: які заходи вжиті по контролю? Чи ведуть роботу територіальні підрозділи ДЕІ з поліцією?" - пише Світлана Берзіна.

На переконання Берзіної,  працівники Державної екологічної інспекції (ДЕІ) мають визначати «червонокнижних» тварин та регулювати комерційне використання та захист диких тварин. Разом з правоохоронцями. 

 

"Як можна радіти фото з замордованою твариною? Виховувати на таких “цінностях” своїх дітей?", - ідеться у дописі зоозахисниці.

Берзіна переконана, що свідоме відношення до тварин слід виховувати  з дитячого садочку і цим мають займатися не тільки батьки, але й   Міносвіти, Мінкультури та Міндовкілля. 

Нагадаємо, у Верховній Раді у першому читанні прийнято законопроєкт №2351 , вякий вносить понад 60 нових зоозахисних та екологічних норм в 11 діючих законів. Зокрема, передбачається заборонити контроль чисельності бездомних тварин шляхом евтаназії, комерційне фотографування та пропаганду жорстокого поводження з тваринами, знищення рідкісних видів тварин і рослин, що входять до регіональних «червоних» списків.

Проєкт закону розробили Асоціація зоозахисних організацій України, Київський еколого-культурний центр, «Відкриті клітки», «4 лапи», «Єдина Планета» та Громада рибалок України. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.