Догори
Дати відгук

Журавлів із «Асканії-Нової» вбили хімікатами - офіційно

Від отрути постраждають ще більше птахів, адже вона має пролонговану дію, повільна смерть наступає протягом 3-5 днів

1 хв на прочитання17 Січня 2021, 13:00
Поділитись:

Причиною мору журавлів у заповіднику «Асканія-Нова» офіційно є отрутохімікати. Це підтвердилось після розтину тіл загиблих птахів. Місцеві фермери розкидали на полях отруєне зерно для боротьби з гризунами. Таку заяву зробив екс-нардеп Єгор Фірсов у своєму Фейсбуці.

"Від отрути постраждають ще більше птахів, адже вона має пролонговану дію, повільна смерть наступає протягом 3-5 днів. Постраждати могли й інші мешканці заповідника", - написав він.

Фірсов наголосив, що безконтрольне використання настільки небезпечних хімікатів,пестицидів, має бути заборонене, бо подібні трагедії вже стають тенденцією.

Як ми повідомляли раніше, майже дві сотні червонокнижних птахів загинули в заповіднику «Асканія-Нова». Науковці обвинувачують у смерті сірих журавлів місцевих фермерів.

Зоозахисники МФО «Гуманна країна» вимагають від високопосадовців негайно розслідувати загибель 46 сірих журавлів у заповіднику Асканія-Нова. Про це на особистій сторінці у Facebook повідомила членкиня  Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Юлія Овчинникова. 

Звернення надіслали до Голови Національної Поліції України Клименка І. В., Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Магалецької В. В. та т. в. о. Голови Херсонської обласної державної адміністрації Козира С. В.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.