Догори
Дати відгук

Зберігання на балконі та лоджії: поради й ідеї

Важливо враховувати, що на балконі і лоджії зазвичай панують відмінні від кімнати умови.

1 хв на прочитання18 Грудня 2023, 10:01
Фото: Rawpixel Фото: Rawpixel
Поділитись:

Минули ті часи, коли балкони та лоджії традиційно були складами для різного мотлоху. Проте вони можуть стати прекрасними місцями для естетичного зберігання різних речей, починаючи від сезонного інвентарю для саду і закінчуючи декоративними елементами. Однак важливо враховувати, що на балконі і лоджії зазвичай панують відмінні від кімнати умови, і це може вплинути на зберігання речей. Ось деякі поради й ідеї для зберігання на балконі та лоджії.

Фото 1/6

Використовуйте контейнери. Великі пластикові чи металеві контейнери з герметичною кришкою можуть захистити ваші речі від вологи та пилу. Вони особливо корисні для зберігання садового інвентарю, якщо ви не маєте спеціального сховища.

Розумно розташовуйте речі. Ретельно обирайте місце для зберігання. Наприклад, ставити садовий інвентар біля крайнього балкону, де може бути більше вітру й опадів, не найкраща ідея. Важливо розглянути особливості місця і розташовувати речі відповідно.

Використовуйте полиці та гаки. Монтуйте полиці на стіни чи створюйте гачки для підвішування предметів. Це зекономить місце та зробить зберігання більш організованим.

Перевага водонепроникних покриттів. Якщо ви плануєте зберігати речі на балконі, де їх можуть вплинути опади, то забезпечте водонепроникність. Для цього можна використовувати спеціальні контейнери чи покриви.

Зберігайте речі від сонця. Якщо ваш балкон чи лоджія відкриті для сонця, забезпечте захист від прямих сонячних променів. Довготривала дія сонця може пошкодити предмети, зокрема меблі та декор.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.