Догори
Дати відгук

За 15 років всі австрійські потяги будуть працювати без викидів CO2

Витрати на електрифікацію та інші роботи з підвищення привабливості залізниць за п'ять років складуть 2,1 млрд євро

1 хв на прочитання20 Жовтня 2020, 17:17
Поділитись:

Амбітні плани поставила перед собою Австрія. Країна розпочала проект з переведення  всіх залізничних перевезень на електрику. Все це для того, щоб всі потяги були  з нейтральним викидом CO2

Електрифікація всієї мережі залізниць триватиме до 2035 року, передає  ecotown.  Зараз близько 3500 км з 4865 маршрутних км мережі електрифіковані, ще 500 км повинні підключити до мережі до 2030 року.

«Пакет витрат на інфраструктуру на 2021-2026 роки у розмірі 17,5 млрд євро був узгоджений Радою Міністрів 14 жовтня, - заявила федеральний міністр Австрії з охорони клімату Леонора Гевесслер. - Це найбільший пакет інвестицій в залізницю, який коли-небудь проводила республіка».

Крім електрифікації, інвестиції підуть на розширення послуг S-Bahn в містах і біля них, а також на підвищення привабливості регіональних ліній, збільшення пропускної здатності і забезпечення більш ефективного використання мережі для вантажних перевезень, а також на цифровізацію технічного обслуговування.

 Витрати на електрифікацію та інші роботи з підвищення привабливості залізниць за п'ять років складуть 2,1 млрд євро, а ще 530 млн євро будуть витрачені на удосконалення послуг залізничних перевезень, включаючи установку шумозахисних екранів на лініях і модернізацію вагонів з більш тихими гальмами, а також поліпшення вантажних терміналів.

До слова, в одному з не самих сонячних штатів Америки на дорогу вийде справжнє диво-автобус на "зеленій" енергії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.