Якщо болить спина: фармацевти радять, чим лікувати

2 хв на прочитання20 Лютого 2023, 00:33

Якщо не дотримуватися застережень, усе може закінчитися некрозом і абсцесом сідниці.

Болі у спині з'являються не просто так. Вони завжди мають причину. Різкі рухи, ривки, підняття важких речей, великі навантаження на хребет — усе це викликає люмбаго, радикуліт, остеохондроз.

При захворюваннях спини використовуються різні препарати. Більшість із них — зі знеболювальною та протизапальною дією. Також використовуються вітаміни, ліки для зміцнення хряща. Про це розповідає «Максавіт».

Щоби зняти запалення. Нестероїдні протизапальні препарати зменшують проникність судин, покращують мікроциркуляцію, знімають напругу у м'язах. Основними представниками цієї групи є препарати з такою діючою речовиною, як диклофенак, ібупрофен, мелоксикам.

При болях у спині в якості захисної та метаболічної дії призначаються вітаміни. Щоби склад вітамінів був збалансованим, оптимально застосовувати комбіновані препарати, наприклад, мільгамму.

Хондроїтину сульфат (Хондроксид Артра, Структум) бере участь у побудові хрящової та кісткової тканини, покращує фосфорно-кальцієвий обмін, зменшує болючість суглобів, сприяє зниженню потреби у знеболювальних засобах.

Якщо прострілило. Ляжте на рівну поверхню. У цьому положенні навантаження на хребет зменшується. Знайдіть положення, в якому біль мінімальний або його взагалі немає.

Намастіть спину маззю зі знеболюючим ефектом (вольтарен емульгель, індометацин, диклонат П, кетонал).

Прийміть нестероїдний протизапальний препарат (вольтарен, диклофенак, ібупрофен, мелоксикам, німесулід тощо).

Якщо больовий синдром дуже виражений, можна зробити ін'єкцію препарату.

Чого робити не можна:

Також ми розповідали, як уникнути болів у спині, працюючи в офісі: 5 простих правил.

 

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: