Догори
Дати відгук

Яке правило режиму харчування не можна порушувати

При відсутності сніданку, ризик серцевих хвороб зростає.

1 хв на прочитання21 Січня 2021, 18:15
Поділитись:

Поспіх зранку та багато справ не дозволяють добре наситити свій організм корисними речовинами під час сніданку. Але, перш ніж пропускати ранковий прийом їжі, потрібно взяти до уваги певні наслідки.

Про це зазначив лікар Андрій Бєловешкін у Facebook.

Третина людей пропускають сніданок або роблять невеликий. Саме тому одне з правил здорового режиму харчування – об'ємний сніданок, його не можна порушувати. Регулярний сніданок, за думкою вчених, добре впливає на серце та судини, знижує ризик багатьох хвороб.

Лікар звернув увагу на дослідження, яке відбулося в рамках масштабного PESA study, де вивчали ранні ознаки атеросклеротичного ураження судин у 80 тисяч осіб.

Вчені підтвердили, що при відсутності сніданку, ризик серцевих хвороб зростає на 14%, інсульту – 18% та крововиливу – 26%. Експеримент інших вчених показує, що ті, хто пропускають сніданок, мають ризик серцево-судинних хвороб на 27% вищий.

Торішне дослідження також підтверджує, що загальна кількість атеросклеротичних бляшок вище в 1,5 раза у тих, хто пропускає сніданок. Також у людей, що не снідають, рівень ожиріння вдвічі більший ніж тих, хто снідає.

Відомо, правильне харчування здатне врятувати від поширеної смертельної хвороби. Фахівці з'ясували, що у пацієнтів із розсіяним склерозом знижений рівень олеїнової кислоти.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.