Як продовжити продоношення огірків у серпні: поради городників

2 хв на прочитання30 Липня 2023, 19:27

Особливу увагу треба приділити поливанням у серпні.

Свіжі та хрусткі огірки – ідеальне доповнення до обіду чи вечері. Але при цьому овочі завжди смачніші з власних грядок. Тому городники завжди намагаються продовжити плодоношення культур, щоб якомога довше радувати себе та домочадців свіжими овочами.

АЛЕ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ

Як зазначають дачники, на початку третього літнього місяця посадки від холодної роси треба загортати на ніч нетканим матеріалом. Якщо цього не робити, то листя пожовкне, а стебла просто усохнуть.

Також потрібно накривати огірки плівкою у разі, якщо вдень йдуть прохолодні дощі.

Особливу увагу треба приділити поливанням у серпні. Городники кажуть, що кількість процедур слід скоротити. Якщо температура на вулиці нижче 18 градусів тепла, поливати рослини можна 2 літрами води під кожен кущ. Якщо температура близько 15 градусів, вистачить і половини літра води під рослину.

Для зменшення утворення конденсату поливають огірки лише вранці. Вода при цьому має бути теплою.

Крім цього необхідно внести додаткові добрива.

ЧИМ ПІДЖИВИТИ ОГІРКИ

Зміцнює кореневу систему та заповнює запаси калію звичайна зола. Можна зробити на її основі настій. Для цього 0,5 л сировини слід залити окропом. Настоятися засіб має три дні.

Попіл можна замінити суперфосфатом.

Крім цього, для омолодження листя і стебел підійде підживлення сечовиною. Деякі дачники вважають, що у серпні також можна огіркові грядки підживити свіжим гноєм. Спочатку потрібно приготувати концентрат (змішати з водою у співвідношенні 1 до 3), а потім засіб має настоятися тиждень. Перед використанням таке добриво потрібно змішати з водою. На кожний літр засобу треба взяти 10 літрів води. Тільки після цього можна переходити до поливу.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: