Як пережити спеку людям з високим та низьким тиском

2 хв на прочитання26 Червня 2024, 23:33
Как пережить жару людям с высоким и низким давлением

Розповімо, чому падає або росте  тиск у спеку і що робити в такій ситуації.

Багато людей важко зносить спеку, а особливо якщо є проблеми з тиском: у гіпотоніків він ще дужче опускається, а в гіпертоніків, навпаки, росте. Що робити, щоб пережити спеку, читайте далі.

Ідеальний тиск для будь-якої людини дорівнює показнику 110/60 до 120/80. Але люди, які такого тиску не мають, гіпотоніки та гіпертоніки, зазвичай у спеку потерпають ще більше. Якщо тиск низький, то він падає ще нижче, якщо високий – ще скаче. Розповімо, чому падає або росте  тиск у спеку і що робити в такій ситуації.

Чому тиск падає у спеку?

Високу температуру повітря зносить погано багато людей. Найважче доводиться гіпертонікам і гіпотонікам. Для перших — це стрибки тиску вгору, які супроводжуються цілим спектром негативної симптоматики. Взагалі, кращий клімат для гіпертоніків там, де немає спеки.

А у гіпотоніків артеріальний тиск різко падає, що призводить до слабкості, шуму у вухах, помутніння свідомості, сильного головного болю, больового синдрому в ділянці серця, нудоти і інших негативних симптомів.

Як показує медична практика, артеріальний тиск часто падає через перепад температури, зокрема в спеку, в сильний холод.

Ознаки низького тиску у спеку:

При різкому зниженні артеріального тиску, необхідно піднімати його всіма доступними засобами, оскільки ускладнення такого стану можуть бути серйозними і небезпечними для життя людини.

На тлі спеки в’язкість крові збільшується, судинні стінки втрачають свій тонус, організму не вистачає кисню, відбувається зниження адаптаційних механізмів – ось чому в спеку артеріальний тиск знижується.

Більше новин читайте на GreenPost

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: