Види зубного болю і що в таких випадках робити
Не завжди треба негайно бігти до лікаря, хоча зазвичай краще не зволікати.
Усі, хто знає, що таке зубний біль, можуть підтвердити: це відчуття має безліч відтінків. Про них розповідає спеціалізований Телеграм-канал «Стоматологія по-простому».
Короткочасний гострий біль. Пульсуючий біль часто виникає через вживання солоної, кислоï або солодкоï їжі. Пiсля усунення подразника може зникнути.
Непрохідний біль, збільшується вночі. Основна причина таких больових відчуттів — пульпіт (запалення нерва). При лежачому положеннi бiль може іррадіювати (віддаватися) у вухо, шию, око і скроню. Небажано постійно приглушувати цю проблему прийомом знеболювальних.
Сверблячий біль із появою набряку. Одна з причин такого дискомфорту — гінгівіт. Потрібно терміново звернутись до лікаря.
Що робити при зубних болях? Самозрозуміло, що поява таких відчуттів вказує на наявність проблем з ротовою порожниною, а найкраще рішення для того, щоби позбутися зубного болю — це відвідування стоматолога, і то швидко.
Якщо постійно приймати знеболювальні для зменшення інтенсивності болю, можна відкласти прийом, але ви не позбавитись від проблеми в жодному разі.
Тому, при найменших відчуттях чогось підозрілого, появі болю, постійному застряганні їжі між певними зубами або чогось іншого, бажано в найкоротші терміни звернутися до стоматолога.
Також стоматолог розповідає, чи варто чистити зуби пастою з фтором.