Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Вулики та ракетки для бадмінтону: як тренер із Донеччини рятував бджіл із-під обстрілів

Вулики та ракетки для бадмінтону: як тренер із Донеччини рятував бджіл із-під обстрілів

Віктор Андрійович – тренер міжнародної категорії з бадмінтону.

1 хв на прочитання05 Лютого 2023, 10:17
Поділитись:

Ракетки та вулики – найважливіше, що було у багажі Віктора Симоненка, коли він виїжджав з-під Слов’янська. Він – тренер вищої категорії з бадмінтону. Розвивав цей вид спорту на Донеччині, утім після того, як обстріли почастішали, виїхав на Черкащину. Про це пише "Суспілне".

Нині доглядає бджіл та викладає у місцевій школі бадмінтон.

Віктор Андрійович разом зі бджолами подолали півтори тисячі кілометрів та проїхали десятки блокпостів:

"Вони стояли на лінії фронту і там вже були прильоти, тож дружина вирішила евакуювати бджіл. Евакуювались спочатку у Дружківку, з Дружківки під Дніпро, і зараз вони тут".

Оселитися у Головківці разом із бджолами вирішили через мальовничу місцевість. Тут купили будинок та потроху обживаються. Також вивезли із рідної Миколаївки котів.

"Музякіна нам хтось підкинув, а він такий заряд позитива, скільки радості, любить спати, любить муркотати", — прокоментував чоловік.

Роботи на новому місці вистачає. Утім працювати може завдяки військовим. Та найбільше тішить зустріч із такими ж пасічниками як він сам:

"Спілкування – найбільша розкіш. Тутешні бджолярі дуже доброзичливі, приємно спілкуватися з ними".

Після порання біля бджолиного господарства вирушає до місцевої школи. За будь-якої погоди добирається туди на велосипеді.

"Три години на день обов’язково треба рухатися", — пояснив пан Віктор.

Віктор Андрійович – тренер міжнародної категорії з бадмінтону. Виховав десятки чемпіонів України та Європи. Нині ж навчає цього місцеву молодь. Цей вид спорту розвивав на Донеччині.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.