Догори
Дати відгук

Відтепер відвідати Чорнобиль можна, лежачи на дивані

Мобільний застосунок, який допомагає віртуально подорожувати ЧЗВ, розрахований на туристів, школярів та небайдужих українців.

1 хв на прочитання06 Квітня 2021, 20:20
Презентували мобільний застосунок, який допомагає подорожувати Чорнобилем онлайн Презентували мобільний застосунок, який допомагає подорожувати Чорнобилем онлайн
Поділитись:

В Україні запустили в дію мобільний застосунок, який допомагає відвідати Чорнобильську зону відчуження, не виходячи з дому. Про це пише НВ.

Chornobyl App — інтерактивний віртуальний гід з AR-технологією.Він допоможе туристам, які їдуть у Чорнобиль, дізнатися більше, а також тим, хто не має можливості потрапити сюди особисто.

Додаток містить фото, відео та 3D-моделі туристичних об’єктів у Чорнобилі з описами до кожного об’єкта, а також дані про рівень забрудненості території. До слова, їх можна порівняти із даними про радіаційне забруднення відразу після катастрофи на ЧАЕС. у 1986 році. 

Також у застосунку можна ознайомитися із розсекреченими документами з архівів КДБ та прочитати спростування популярних міфів про Чорнобиль. 

Як ми писали раніше, Уряд виділив кошти для Чорнобильської зони. Гроші підуть на підтримку безпечного стану енергоблоків та об’єкта «Укриття».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко