Догори
Дати відгук

Вчені дослідили, чому корисно прийняти антибіотики після сексу

Всі спостереження проводили серед чоловіків, які віддають перевагу сексу з чоловіками.

1 хв на прочитання04 Серпня 2022, 14:20
Поділитись:

Вживання антибіотиків одразу після незахищеного сексу зменшує ризик захворювань, що передаються статевим шляхом.

Такого висновку дійшли вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Якщо партнери, які займалися небезпечним сексом без презервативу, відразу після завершення статевого акту приймуть антибіотики, то набагато скоротиться ймовірність зараження трьома бактеріальними захворюваннями, що передаються статевим шляхом, пише «Країна Здоров’я»

В ході експерименту використовувався препарат доксициклін, за допомогою якого знижувався ризик гонореї та хламідіозу більш ніж на 60%, а також ймовірність сифілісу.

Всі ці спостереження проводили серед чоловіків, які віддають перевагу сексу з чоловіками. На жаль, кількість добровольців є недостатньою для того, щоб заявити про статистичну суттєвість отриманих даних. Дослідження перервали занадто рано, оскільки його автори виявили, що неетично проводити подібні експерименти, що наражають на ризик зараження небезпечними інфекціями добровольців.

Однак на території США та багатьох інших країн постійно продовжують зростати показники захворюваності саме на ці три недуги, і особливо серед чоловіків, які віддають перевагу сексу з чоловіками, які відмовляються від використання презервативів. Популярність цих засобів контрацепції різко впала після впровадження у практику доконтактної профілактики ВІЛ за допомогою таблеток.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.