Догори
Дати відгук

Вакцинація не допомогла: в Ізраїлі знову вводять карантин та масковий режим

Щоправда, не виключають можливість введення послаблень для вакцинованих або перехворілих

2 хв на прочитання21 Червня 2021, 11:34
Фото: AFP Фото: AFP
Поділитись:

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю прийняло в неділю, 20 червня, виняткове рішення негайно відправити в домашній карантин всіх глядачів вистави, що відбулася 17 червня в залі «Кімарон» в Бейт-Шеан. Про це повідомляє ізраїльська новинна компанія «Вести».

Екстрені заходи вживаються через заражену коронавірусом, що перебувала в залі. Наразі ізраїльське Міністерство охорони здоров'я з'ясовує, чи стосується це зараження індійського варіанту коронавірусу (вірусу «Дельта»), який уже встиг проникнути на територію Ізраїлю.

Згідно з повідомленням міністерства, існує зв'язок між зараженою, яка перебувала в залі, та іншим хворим на коронавірус, який незадовго до цього повернувся з-за кордону. Всі, хто перебував у залі, відправлені на карантин, який триватиме два тижні або 10 днів за умови проходження двох аналізів на COVID-19 із негативними результатами. Проте не виключено, що згодом буде прийнято рішення випустити з карантину вакцинованих або перехворілих на коронавірус.

В останні дні в Ізраїлі сталося кілька спалахів коронавірусу — в Біньяміні, Модіїні та Йорданській долині. В Біньяміні 504 жителі були відправлені на карантин після того, як 45 учнів школи «Крам» виявилися зараженими коронавірусом. У Модіїна було виявлено 11 заражених учнів у школі «Асіф», 90 осіб було відправлено на карантин. Окрім того, 400 жителів Йорданської долини почали карантин через вакцинованого жителя кібуца Ашдот-Яаков, який повернувся з Дубая і 18 червня виявив, що заразився коронавірусом сам і заразив дітей.

Раніше Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю повідомило, що починаючи з 20 червня у всіх школах у Модіїні та Біньяміні знову вводиться обов'язкове носіння масок на всій території шкіл, включаючи відкритий простір.

Нагадаємо, українці можуть нарешті побачити родичів, які живуть в Ізраїлі: ізраїльтянам дозволили поїздки.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.