Догори
Дати відгук

Українці можуть нарешні побачити родичів, які живуть в Ізраїлі: ізраїльтянам дозволили поїздки

Уряд Ізраїлю вирішив виключити Україну зі списку країн, в які заборонені поїздки через пандемію коронавірусу.

1 хв на прочитання11 Червня 2021, 22:11
Українці можуть побачити нарешні родичів, які живуть в Ізраїлі: ізраїльтянам дозволили поїздки Українці можуть побачити нарешні родичів, які живуть в Ізраїлі: ізраїльтянам дозволили поїздки
Поділитись:

Ізраїль практично увесь час пандемії залишався закритою державою як для індивідуального туризму, так і для бізнес-подорожей. Країна нікого не впускала до себе і, відповідно, нікого не випускала за межі своїх кордонів.  

Проте сьогодні стало відомо, що під час засідання уряду було вирішено надати право громадянам Ізраїлю на подорожі  до України. Дозвіл почне діяти з 15 червня, пише видання Newsru.co.il.

Водночас, уряд дозволив подорожі в Туреччину та Ефіопію. У переліку закритих до відвідування країн  залишилася Росія, де ситуація з поширенням коронавірусу за останні дні різко погіршилася.

Наразі «країнами максимального ризику» для Ізраїлю залишаються 9 держав: Україна, Росія, Туреччина, Ефіопія, Аргентина, Бразилія, Мексика, ОАЄ, Індія.

Всі ті, хто не є громадянами Ізраїлю і повертаються з цих країн, повинні питати дозволу у спеціальній комісії, що розглядає виняткові випадки.

З 1 липня Ізраїль відкривається для індивідуального туризму. Потрапити в країну зможуть тільки мандрівники з імунітетом до коронавірусу.

Нагадаємо, Ізраїль першим у світі заборонив торгівлю натуральним хутром.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.