Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

В світі протестують бездротові трамваї на сонячних батареях

В двадцяти містах світу почнуть випробування трамваїв, яким не потрібні електрокабелі, а живляться вони від сонячних батарей.

1 хв на прочитання11 Березня 2020, 23:26 300
CRRC Zhuzhou Institute CRRC Zhuzhou Institute
Поділитись:

Трамваї на сонячній енергії планують випробовувати в містах Європи, Азії, Австралії, Новій Зеландії та Африці. Їх вважають найкращим засобом для перевезення великої кількості пасажирів, завдяки місткості та екологічності, повідомляє GreenPost з посиланням на Хмарочос.

Безрейкові трамваї на сонячних батареях можуть рухатись зі швидкістю 70 км/год та здатні вирішити проблеми з швидким транзитним сполученням з високою пропускною спроможністю. Трамвай не створюють викиди, живляться тільки від сонячної енергії, панелі для поглинання якої встановлено на даху.

Один такий трамвай може вміщати до 300 пасажирів, що можна порівняти з кількістю людей, скільки може перевозити автомобільний рух на шести дорожніх смугах. Схожі трамваї вже використовують в китайських містах Чжучжоу та Ібін, а також тестують у Катарі.

В 2020 році старує випробовування в австралійському місті Перта, а далі пошириться по іншим містам.

Нагажаємо, що німецька компанія FlixMobility, яка займається автобусними перевезеннями по Європі, почала тестування сонячних панелей на даху своїх автобусів з ціллю зниження шкідливих викидів в атмосферу від дизельних двигунів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.