Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У Вінниці зоопарк живитиме сонячна мініелектростанція

Вінницький зоопарк отримує партію сонячних батарей для майбутньої економії енергії.

1 хв на прочитання06 Березня 2020, 12:34 111
Поділитись:

Долучиться до вироблення "зеленої" енергії вінницький зоопарк завдяки встановленню сонячних панелей. Їх розташують на відокремленій території підрозділу Подільського зоопарку, повідомляє GreenPost з посиланням на Vinnytsia.today.

Генеральний директор ВОКСЛП "Віноблагроліс" Анатолій Іванець повідомив, що першу партію було придбано ще в кінці 2016 року, а закуплялись вони у Німеччині. Він повідомив, що тоді було куплено 32 модулі і інвертор на 15кВт з комплектуючими та кабелями, щоб використовувати цю енергію для економії.

Потужність інвертора дозволяє добавити ще сонячних панелей по 250 Вт кожна, як і в першому випадку. Тобто наразі вже працює 32 модулі, а ще 32 закупили зараз додатково. Загалом сонячні панелі в зоопарку вироблятимуть біля 16 кВт енергії.

Останню партію сонячних панелей планують встановити на даху зимовника для зебр, будівництво якого вже скоро закінчиться.

Нагадаємо, що Національна комісія з регулювання сфери енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи для сонячних електростанцій, які було введено в експлуатацію на початку 2020 року. Вони тепер нижчі встановлених раніше.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.