Догори
Дати відгук

В аеропорту "Бориспіль" тепер температуру в людей перевіряє комп'ютер (відео)

На прикордонному пункті запрацювали стаціонарні системи температурного скринінгу

1 хв на прочитання26 Серпня 2020, 18:57
Поділитись:

На початку місяця Європейський Союз передав Державній прикордонній службі України (ДПСУ) дві стаціонарні системи температурного скринінгу. Обладнання надано в межах фінансованого ЄС проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)». Повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Система температурного скринінгу упродовж декількох днів вже працює на одному з напрямів в аеропорту «Бориспіль». Вона допомагає прикордонникам виявляти пасажирів із симптомами лихоманки, мінімально порушуючи звичну роботу аеропорту та зменшуючи ризик подальшого поширення інфекції, оскільки дає можливість миттєвого безконтактного вимірювання температури у пасажирів на відстані.Загальна вартість переданого обладнання складає 1 млн грн.

Хоча адаптивний карантин досі не скасовано, Україна поступово відкриває кордони. Відновлюються регулярні рейси, триває сезон відпусток, і тому спеціальні заходи автоматизованого контролю температури пасажирів надзвичайно потрібні й важливі.

 

Нагадаємо, назвали несподівану причину пандемії коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.