Догори
Дати відгук

В Одесі запустять завод із виробництва кисню, також уряд виділять 800 мільйонів грн на кисневі станції

Криза з киснем у «ковідних» лікарнях — у Миколаєві та в Одесі.

1 хв на прочитання04 Листопада 2021, 14:49
Фото:
Ukrinform.ua Фото: Ukrinform.ua
Поділитись:

Верховна Рада прийняла законопроєкт про виділення 800 млн грн на кисневі станції в лікарнях. Автором законопроєкту є Інна Совсун

Через нестачу кисню для опорних лікарень Одеси міський голова Геннадій Труханов на сесії міськради запропонував збудувати власний мінізавод із виробництва рідкого кисню для медичних потреб, пише Укрінформу.

Він мотивував нагальну потребу у будівництві мінізаводу неспроможністю забезпечити безперебійні поставки медичного кисню опорним лікарням.

«Одеській міськраді необхідно кардинально вирішувати проблему залежності міста від постачальників медичного кисню для лікарень. Нам треба збудувати власний мінізавод із виробництва кисню, щоб надійно забезпечити потреби медзакладів», — зазначив Труханов.

Мер доручив своїм заступникам Сергію Тетюхіну та Михайлу Кучуку «внести пропозиції щодо будівництва мінізаводу з виробництва рідкого кисню для медичних потреб, а також щодо невідкладної закупівлі резервуара для зберігання в місті не менше 35 тонн медичного кисню».

Труханов констатував, що в ніч проти 3 листопада до Одеси доставлено дві цистерни з 38 тоннами медичного кисню. Але з’ясувалось, що немає резервуарів для зберігання добового запасу кисню.

Міський голова також розпорядився закупити на європейському ринку автоцистерну для доставки рідкого кисню до Одеси.

Нагадаємо, що в Одесі критична ситуація із забезпеченням «коронавірусних» лікарень киснем — хворих перевозять.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.