Догори
Дати відгук

Українцям знов не дозволили в'їзд в ЄС

Усе через високий рівень захворюваності на коронавірус

1 хв на прочитання16 Липня 2020, 19:41
Фото: Антонида Пашинина Фото: Антонида Пашинина
Поділитись:

У Європейському Союзі не внесли Україну до переглянутого списку країн, громадянам яких дозволено в'їзд в країни-члени ЄС у період пандемії коронавірусної інфекції. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Раду ЄС. 

Зокрема, Рада Євросоюзу внаслідок першого перегляду рекомендацій щодо поступового скасування тимчасових обмежень для подорожей в ЄС без нагальної необхідності оновила список третіх країн, щодо яких карантинні обмеження підлягають скасуванню. Список цих країн буде й надалі переглядатися кожні два тижні. 

Зокрема, з 16 липня країни-члени ЄС повинні поступово скасувати обмеження на зовнішніх кордонах для Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю і також Китаю, якщо в КНР на принципах взаємності у відповідь скасують обмеження для громадян країн-членів ЄС. 

Крім того, резиденти Андорри, Монако, Сан-Марино і Ватикану вважаються резидентами Євросоюзу для відвідування ЄС. Як свідчить цей список країн, Україна не була внесена у рекомендацію щодо скасування заборони на в'їзд, і тому українці мінімум ще два тижні не зможуть вільно подорожувати в ЄС. 

Водночас, після перегляду зі списку виключили Сербію і Чорногорію. Відтепер громадяни цих країн знову не зможуть подорожувати в ЄС.

Тим часом, Чорногорія відкрила кордони для українських туристів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.