Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Клімат
  • Українці мають вимагати від влади реальних дій по скороченню викидів парникових газів — екоексперт (відео)

Українці мають вимагати від влади реальних дій по скороченню викидів парникових газів — екоексперт (відео)

Через зміну клімату природні катастрофи відбуваються все частіше

2 хв на прочитання29 Грудня 2020, 07:30
Поділитись:

Планета схильна до кліматичних змін, які відбуваються дуже швидко і ведуть до незворотних наслідків. Люди мають великий вплив на уповільнення цих змін і можуть зробити все, щоб уникнути масштабних загроз. Про це розповіла експерт з питань клімату Ольга Бойко. Повідомляє "Апостроф Live".

"Про це давно говорять кліматологи, і цього варто було очікувати через те, що країни щорічно збільшують викиди парникових газів. Через посилений парниковий ефект відбувається занадто швидка зміна клімату. Відповідно ми й екосистема не встигаємо адаптуватися. Кліматичні зміни, які були ще до появи людства на планеті, непорівнянні з тими, які відбуваються зараз. Ці зміни дуже швидкі", - пояснила Бойко.

Вона додала, що старше покоління може підтвердити, що зміни стали відбуватися дуже швидко, а люди не замислюються, і не розуміють, що між діями та наслідками є взаємозв'язок."Зміна клімату — це, мабуть, найбільш масштабна і серйозна загроза, яка зараз стоїть перед нами. Якщо це не людина, який працює в громадській організації або в уряді з цим питанням, то звичайні люди іноді не замислюються про те, чому зима стала тепліше", - розповідає експерт.

Вона зазначила, що кожна людина може вплинути на клімат. Наприклад, звернути увагу на те, як витрачаються ресурси й в першу чергу – енергетичні. Можна підтримати тих, хто щодня працює над заощадженням ресурсів.

"Варто навчитися писати запити. Треба усвідомити, що з владою можна і потрібно спілкуватися. Головне, розуміти, про що, і вимагати реальних дій, реального скорочення викидів парникових газів в тих органів влади, які відповідальні за ці питання", - дійшла висновку Бойко.

Нагадаємо, у новорічну ніч у Києві буде до +8 та дощі (відео). Крім того, 2020 рік став найтеплішим в за всю історію спостережень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко