Догори
Дати відгук

Україна планує долучитися до ініціатив ЄС щодо клімату

1 хв на прочитання05 Листопада 2019, 18:52
Поділитись:

Віцепрем'єр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, перебуваючи з робочим візитом в Брюсселі, зустрівся з Генеральним секретарем організації «Водень Європи» (Hydrogen Europe) Йорго Хатцімаркакісом, повідомляє урядовий портал.

Hydrogen Europe - провідна європейська асоціація, яка просуває використання водневих технологій як палива з нульовими викидами.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено прагненню України приєднатися до зусиль ЄС щодо перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент. Йдеться про реалізацію ініціативи Єврокомісії New Green Deal (Нова зелена угода) та повну декарбонізацію, включаючи об’єднану енергетичну систему.

«Україна готова долучитися до реалізації цілей, визначених президентом Європейської Комісії у «Новій зеленій угоді» для Європи. Для цього ми пропонуємо вибудувати офіційний кліматичний діалог за участі Єврокомісії, банків розвитку та інших зацікавлених організацій для того, щоб забезпечити прозорий та ефективний процес розробки проекту другого національно визначеного внеску України до Паризької кліматичної угоди», - заявив Кулеба.

Він зазначив, що триває робота над реалізацією зобов’язань України щодо зміни клімату у рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.