Догори
Дати відгук

У лікарні Чернівців медапаратура не працює, а хворі задихаються (відео)

Про це розповіло на увесь світ відоме американське видання Bloomberg

2 хв на прочитання20 Травня 2020, 23:21
Поділитись:

Закордонне видання Bloomberg опублікувало відео з однієї з лікарень, що лікує коронавірус в Чернівцях. У лікарні є проблеми з апаратурою для лікування хворих та з засобами захисту для медиків. До того ж велика частина персоналу там перебуває на лікарняному. 

«80-90% персоналу на лікарняному. Їх просто немає», - розповідає лікарка Ольга Кобевко — єдиний фахівець інфекційного відділення цієї лікарні.

Машина підтримки дихання ламається й пацієнт з коронавірусом починає безпорадно задихатися. Лікарка бігає з палати до палати, шукаючи електрика серед інших пацієнтів, хто міг би полагодити пристрій. Зрештою, вона сама знаходить спосіб змусити його працювати знову. Сама лікарня розрахована на 60 пацієнтів, але зараз там розміщено 100. Умови тут жахливі: обладнання зламано або застаріло, ліків не вистачає, а зарплати у лікарів дуже низькі.

«У нас апаратури немає, оснащення немає, ось лікарі-дівчата, бачите, заправляють подушки. Пацієнти благають: "Повітря, дайте мені повітря", - а ти нічого не можеш зробити. Ти просто продовжуєш стискати цю подушку, нездатну врятувати життя. Це найгірше. А централізована система подачі кисню коштує не дорого", - говорить Кобевко.

"Ці маски у нас - FFP2. Вони не повністю захищають. Повинен бути вищий ступінь захисту. Але на жаль. І навіть одноразовими або багаторазовими костюмами майже завжди нас волонтери забезпечують», - повідомила лікар швидкої допомоги Світлана Падинич. 

 

Нагадуємо, рекорд: в Україні є лікарня де на коронавірус заразилися 33 медики.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.