У Японії винайшли пластикові пакети, які здатні самоліквідовуватися у морській воді

1 хв на прочитання29 Липня 2020, 15:00

На відміну від звичайного пакету з магазину, який розкладається від 10 до 20 років, розроблений японськими вченими здатен самоліквідовуватися у морській воді протягом року.

Японська корпорація Mitsubishi розробила унікальні пакети для супермаркетів, які здатні протягом року повністю розкладатися у морській воді. Все через те, що у їх виробництві використали цукрову тростину, повідомляє місцевий телеканал NHK.

Mitsubishi вже оголосила про свої наміри налагодити масове виробництво таких пакетів у співробітництві з іншими компаніями. Так планують витіснити з ринку екологічно шкідливий пластик, якого за рік на Землі накопичується до 300 млн тон.

“Країна сонця, що сходить” вже запровадила жорсткі заходи, щоб витіснити шкідливий одноразовий пластик. З 1 липня 2020 року в японських магазинах беруть обов'язкову плата не менше 2 ієн (0,53 коп) за пластикові пакети.

Раніше GreenPost вже писав про те, що японська корпорація NEC готова почати випуск нового матеріалу NeCycle, розробленого хіміками на заміну звичайних пластмас.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: