Догори
Дати відгук

У США спростили екологічні вимоги до будівництв

Все заради порятунку економіки, кажуть у Білому Домі

1 хв на прочитання07 Червня 2020, 09:09
Поділитись:

Президент США Дональд Трамп підписав розпорядження, яке дозволить прискорити отримання дозволів на інфраструктурні проєкти, практично не зважаючи на їхні екологічні показники. Білий дім стверджує, що цей крок допоможе прискорити відновлення країни після пандемії коронавірусу, пише Roll Call.

Згідно з наказом, федеральні відомства, включно з управліннями внутрішніх справ, сільського господарства, оборони та інженерним корпусом армії, мають прискорити дозвільні процеси, передбачені Законом про національну екологічну політику, Законом про вимираючі види та Законом про чисту воду.

Трамп підписав розпорядження в четвер у другій половині дня – через день після того, як демократи в парламенті оприлюднили законопроєкт про інфраструктуру на суму 494 мільярди доларів, який включає положення щодо зміни клімату.

Таке рішення Трампа, безумовно, посилить критику його адміністрації з боку екологічних груп та демократів, які вже розлючені іншими кроками Президента, які говорять про невиправдані, на їхню думку, преференції промисловості.

Зокрема йдеться про ініціативи Білого дому щодо спрощення вимог у Законі про національну екологічну політику, які є кроком назад в екологічному регулюванні та кліматичній політиці, вважають опоненти Президента США.

В Україні ж ніяк не можуть призначити Міністра захисту довкілля, оскіль до нього у депутатів "є питання".

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко