Догори
Дати відгук

У Прибалтиці перекрили рух авто на столичній трасі на два тижні заради жаб (відео)

Тепла поверхня дороги робить земноводних сонними та повільними, тому до 300 особин можуть одночасно потрапити під машини.

1 хв на прочитання19 Квітня 2021, 13:27
Перекрили рух авто на столичній трасі на два тижні заради жаб Перекрили рух авто на столичній трасі на два тижні заради жаб
Поділитись:

Незвичний випадок стався у столиці Естонії, Таллінні. Тут на два тижні обмежили рух жвавою дорогою, щоб захистити... жаб. Тисячі земноводних у квітні прямують до місць свого розмноження. Вони жили тут ще до побудови дороги та продовжують щорічно рухатися своїм маршрутом: місця зимівлі розташовані на одному боці дороги, а ставки для нересту — на іншому. Повідомляє New York Post.
Тепла поверхня дороги робить земноводних сонними та повільними, тому до 300 особин можуть опинитися на дорозі одночасно та потрапити під машини.

Раніше переносити їх допомагали волонтери: за останні роки таким чином люди врятували близько 97 тис. жаб. Однак у зв'язку з епідемією COVID допомога волонтерів виявилася недоступною. Тому естонська столична влада заради збереження життя істот знайшла єдиний вихід — перекривати дорогу. Траса буде перекрита для руху автомобілів упродовж двох тижнів з 21:00 до 06:00.

Раніше ми розповідали, скільки коштує в Україні залишити собаку чи котика в зооготелі та на домашній перетримці. Плюси та мінуси тимчасового житла на перетримці, у ветклініці та в зооготелі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.