Догори
Дати відгук

У польській броколі знайшли небезпечні пестициди

Слід бути обережними із польською броколі.

1 хв на прочитання29 Червня 2021, 15:59
Фото: Флорум Фото: Флорум
Поділитись:

До головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло повідомлення через систему швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF), що знайдено небезпечний пестицид у польській броколі. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Ідеться про те, що виявлено флуазифоп-п (0.052 mg/kg — ppm) у броколі, що експортувалася з Польщі (виробник, вантажовідправник: Polski Ogrod Sp. z o.o.) до України (отримувач: ТОВ «Торговельний Дім «Асканія», м. Київ, пров. Новопечерський, 5, 01042).

В регіональній Держпродспоживслужбі звертаються до операторів ринку — у разі виявлення цієї продукції в обігу, інформувати за адресою: м. Одеса, вул. 7а Пересипська, 6, або за телефоном +380487161301.

Оператори ринку відповідно до статті 20 Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Довідково

Флуазифоп-п — пестицид, за цільовим призначенням — високоефективний протизлаковий гербіцид для обробки вегетуючих рослин із метою боротьби з бур’янами.

Нагадаємо, як відрізнити якісні харчові продукти від фальсифікату.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.