Догори
Дати відгук

У Києві поміняють 4 км труб теплотраси на Виноградарі

Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому

1 хв на прочитання31 Липня 2020, 22:45
Поділитись:

«Київтеплоенерго» замінює 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків на проспектах Порика, Правди й Свободи та вул.Світлицького, повідомляє пресслужба підприємства. Реконструкція тепломереж у Києві проходить у рамках програми соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної програми «Київтеплоенерго».

Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків — майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут виявлено понад 60 пошкоджень. Зазначається, що нові попередньо ізольовані труби європейського зразка, з системою сигналізації у випадку пошкодження, мають строк служби близько 50 років. 

«Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут замінюємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів Цельсія. Завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та благоустрій території плануємо до 30 вересня», — зазначив Василь Деревицький, директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

У Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломереж столиці — 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни. Минулого літа в столиці було замінено 130 км трубопроводів, а цього — понад 100 км. Наймасштабніші роботи ведуться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та центральній частині міста.  

Нагадаємо, в столиці почали класти нові труби теплотраси (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.