Догори
Дати відгук

У Кропивницькому виробляють натуральну косметику, технологією зацікавилися німці

Рецепти до цих косметичних продуктiв жiнка створила за 10 рокiв. Особливо вона пишається стимулятором росту волосся. Його розробила спецiально для себе. 

3 хв на прочитання23 Березня 2021, 13:30
У Кропивницькому дівчина створює унікальну натуральну косметику, якою зацікавилися в Німеччині У Кропивницькому дівчина створює унікальну натуральну косметику, якою зацікавилися в Німеччині
Поділитись:

Українки надзвичайно талановиті та цілеспрямовані. Це доводить життєвий приклад кропивничанки Вiкторiї Марус, яка створила натуральну косметику, якою зацiкавилися в Нiмеччинi.

Наразі це вже 12 видiв кремiв, п’ять шампунiв, по два види масок, бальзамiв і стимуляторiв для волосся, 10 видiв мила. Як ідеться на сайті Суспільного, рецепти цих косметичних продуктiв жiнка створила за 10 рокiв.

У 2010 роцi, перебуваючи у декретнiй вiдпустцi, Вiкторiя записалася на курси косметологiв. Крiм усього iншого, там розповiдали про склад i технологiю приготування крему. 

«Я дуже цим зацiкавилася, почала читати iнформацiю на рiзноманiтних форумах хiмiкiв, технологiв, вивчала спецiалiзованi книжки. Не все вдавалося з першого разу. Але, коли приготувала свiй перший крем, моя шкiра сказала менi спасибi. Адже я нiяк не могла пiдiбрати собi косметику, з мас-маркету менi не пiдходила», — зазначила дівчина.

Каже, найбiльше пишається тим, що її косметика — натуральна, бо має термiн придатностi 12 мiсяцiв, і доступна всiм. Пiсля кремiв почала створювати рецепти шампунiв і бальзамiв для волосся. На її думку, те, що продають у мас-маркеті, не завжди якiсне. 

Замовлення вiд клiєнтiв почали збiльшуватися та Вiкторiя не встигала сама її виготовляти. Оскiльки вона хотiла, щоб її продукцiя була доступною для бiльшої кiлькостi людей, косметику треба було сертифiкувати. Це можна було зробити через фiрми, якi займаються контрактним виробництвом. 

«Суть контрактного виробництва в тому, що пiдприємство виготовляє продукцiю за моїми рецептами. Наприклад, спершу я почала працювати з Полтавою, менi сподобалося, але потiм я помiтила, що якiсть косметики погiршилася. Очевидно, вони не дотримувались моїх рецептiв. Я розiрвала з ними спiвпрацю та почала працювати з Києвом і Харковом», — розповіла кропивничанка.

Додає, щоб технолог на пiдприємствi створив рецепт одного крему, потрiбно заплатити 5 тисяч гривень. «Я мала свої напрацювання i це обiйшлося значно дешевше. Технологи можуть мiй рецепт тiльки коригувати». Нинi Вiкторiя Марус працює над розробленням глиняних масок для обличчя.

Кропивничанка сама займається дизайнерським оформленням своєї продукцiї, створила етикетки, логотип і запатентувала торгову марку. У 2018 роцi вiдкрила у Кропивницькому свiй перший магазин, але карантин внiс корективи i його довелося закрити та перелаштувалась на продажi онлайн. Вона має свiй сайт, заключила контракти з маркетплейсами (онлайн платформами для продажiв).

Особливо жiнка пишається стимулятором для росту волосся. Його розробила спецiально для себе. 

Каже, у цьому продуктi — екстракти перцю, алоє, лопуха та секретнi компоненти, якi в сукупностi, на базi розмаринової та лавандової води, дають такий результат. Вони не просто допомагають волоссю рости. Вони поліпшують шкiру голови i волосся доводиться мити рiдше.

Косметикою Вiкторiї Марус зацiкавилися в Нiмеччинi. Нинi тривають перемовини про те, що її продукцiя має пройти сертифiкацiю в цiй країнi.

До слова, німецькі дерматологи розповіли, скільки разів можна приймати душ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.