Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

У "Енергоатомі" знають як подолати кризу на енергоринку

1 хв на прочитання02 Червня 2020, 20:20 131
Поділитись:

В РНБО відбулося засідання робочої групи з питань збалансування енергетичного ринку. Про повідомляє пресслужба компанії.

На питання про поточну ситуацію на енергетичному ринку та шляхи виходу із кризи віцепрезидент НАЕК "Енергоатом" Герман Галущенко заявив:

"Проблеми в енергетичній сфері, з якими ми зіткнулися, накопичувалися роками. Наше завдання – знайти збалансоване рішення, яке дозволить подолати кризу, захистити інтереси НАЕК "Енергоатом" та кінцевих споживачів – громадян країни. В даному випадку ці інтереси повністю співпадають, а "Енергоатом" має бачення, як вийти із цієї критичної ситуації із найменшими для усіх сторін втратами та з урахуванням інтересів інших генерацій". Також Галущенко зазначив, що пропозиції НАЕК "Енергоатом" є "результатом змістовного вивчення ситуації на енергетичному ринку та прогнозування можливих критичних явищ у середній перспективі".

За словами представника компанії, необхідно створити конкурентоспроможне середовище для усіх гравців ринку та надати НАЕК "Енергоатом" рівні з іншими можливості. А також дозволити компанії напряму взаємодіяти з постачальниками універсальних послуг для продажу електроенергії населенню. Усе це дасть можливість забезпечити побутових споживачів дешевою електроенергією у соціальному пакеті, переконані в "Енергоатомі".  

Нагадаємо, т.в.о. міністра енергетики Ольгу Буславець хочуть "на килим" у Раду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.