Догори
Дати відгук

Транзит російського газу через Україну досяг максимуму

1 хв на прочитання05 Жовтня 2020, 14:35
Поділитись:

Добові обсяги транзиту російського газу по території України зросли до 174 млн куб. м. З початку року обсяг транзиту досяг 40 млрд кубометрів. Про це повідомляє прес-служба Оператора ГТС України.

"Багато це чи мало? Це той максимум, який очікується і наразі передбачений контрактом з Газпромом на весь 2020 рік", - йдеться у повідомленні оператора ГТС

Генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон заявив, українська ГТС може транспортувати значно більше блакитного палива, компанія знаходиться у постійному пошуку нових ринкових продуктів, сервісів, які зможуть надати ще більше гарантій енергетичної безпеки українцям та партнерам в ЄС.

«Ми уважно спостерігаємо за розвитком подій у Німеччині з проектом «Північний потік-2» і сподіваємося, що наші партнери побачать потенціал збільшення використання вже існуючої інфраструктури, як і задекларовано всіма документами ЄС», – додав він. 

Тим часом Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" виправдовує свої мільярдні збитки світовою кризою і коронавірусом.

Нагадаємо також, що Держсекретар США Майкл Помпео заявив, що Північний потік-2 ставить під загрозу Європу, оскільки робить її залежною від російського газу і наражає на небезпеку Україну.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго