Догори
Дати відгук

ТОП-5 продуктів, які очистять організм краще, ніж сорбенти

Ці продукти можна виростити самотужки. Також, вони не є дефіцитом, і лежать на полицях будь-якого магазину.

2 хв на прочитання07 Грудня 2020, 12:14
Поділитись:

Їжа, як не дивно, - це найкращі ліки, коли справа доходить до необхідності очищення організму від токсинів, які через їжу до організму і потрапили.

Чи знаєте ви, що багато з ваших улюблених продуктів можуть професійно очистити кишечник, печінку, нирки і навіть шкіру, перешкоджаючи накопиченню токсинів. 

GreenPost зібрав для вас ТОП-5 продуктів, які очистять організм не гірше ніж аптечні сорбенти.

1. Яблука

Оскільки яблука багаті на пектин, типом волокна, яке зв'язується з холестерином і металами в організмі, вони допомагають усунути накопичення токсинів і очистити кишечник.

2. Авокадо

Авокадо знижують рівень холестерину в судинах, одночасно перешкоджаючи накопиченню токсинів, що руйнують артерії. Авокадо містить глутатіон - поживна речовина, що перешкоджає накопиченню як мінімум 30 різних канцерогенів, допомагаючи печінки виводити токсини.

3. Капуста

Капуста містить безліч протипухлинних та антиоксидантних сполук і допомагає печінці розщеплювати надлишки гормонів. Також , цей овоч очищає травний тракт і перешкоджає накопиченню шкідливих речовин, що містяться в сигаретному димі. Вона також посилює здатність печінки виводити токсини.

4. Часник

Давно відомо, що часник є прекрасним борцем з вірусами, кишковими паразитами і взагалі шкідливими бактеріями, що живуть в крові і кишечнику. Він також сприяє очищенню артерій, володіє протираковими і антиоксидантними властивостями, які допомагають виводити токсини. Часник допомагає очищати дихальні шляхи, виводячи слиз з легень і носових пазух. Вибирайте тільки свіжий часник, а не продукти типу часникового порошку.

5.Грейпфрут

Грейпфрут містить корисні пектинові волокна, які борються з накопиченням холестерину і очищають кров. Пектин також зв'язується з важкими металами і допомагає їх виведенню. Грейпфрут має противірусні речовини. З'їжте грейпфрут, і кишечник і печінка скажуть вам "спасибі".

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.