Середа, 21 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Свіжий часник сприяє зниженню кров'яного тиску - результати дослідження

Якщо підвищений тиск не лікувати, підвищується ризик інфаркту.

2 хв на прочитання17 Вересня 2020, 13:23 136
pixabay pixabay
Поділитись:

Високий тиск – стан, який може завадити активному та радісному життю, а також є вкрай небезпечним. Причини підвищенного тиску можуть бути різними:  спосіб життя, генетика, або і те, і інше. Якщо підвищений тиск не лікувати, підвищується ризик інфаркту.

Експерти Британського фонду серця (British Heart Foundation) повідомили, що одним з найбільш ефективних і доступних продуктів, які сприяють зниженню високого кров'яного тиску є свіжий часник або часниковий екстракт.

"Близько 50 відсотків серцевих нападів пов'язані з високим кров'яним тиском, але все ж є можливість попередити проблему   до того, як вона завдасть шкоди серцево-судинній системі. Вибір здорового збалансованого харчування є одним з найбільш ефективних рішень для цього", - ідеться у дослідженні, результати якого наводить  zdorove.clutch.ua. 

Фахівці Британського фонду серця провели дослідження, в яких взяли участь 87 осіб, які страждають від підвищеного кров'яного тиску. Частина добровольців додали в свій раціон часник. Саме у них було відзначено зниження діастолічного тиску на шість міліметрів ртутного стовпа, а систолічного - на дванадцять.

Відзначимо, що часник варто приймати і з іншими цілями, адже він має  купу корисних властивостей: зміцнює імунітет,  прискорює метаболізм, знижує рівень "шкідливого" холестерину, сприяє зміцненню кісток та знижує ризик розвитку онкологічних захворювань.

Варто нагадати, що як і всі продукти, часник має ряд протипоказань. Тому перед включенням його в меню проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Відомо, британці виявили ген, який викликає пошкодження судин у діабетиків.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.