Догори
Дати відгук

Світ побачив надпотужний український трактор

1 хв на прочитання15 Вересня 2020, 13:31
Поділитись:

Вітчизняний виробник презентував найсвіжішу розробку – трактор Boris Bond 580 потужністю 580 кінських сил. Про це повідомляє SpecMachinery.

Для виготовлення такого трактора українці взяли раму від К-700, яку, разом з мостами, ще й довелося посилювати; встановили 16-літровий двигун Volvo D16 Euro 5; до того ж – розробили автентичний дизайн. Своє ім’я трактор отримав на честь головного ідеолога проекту – Бориса Бондаренка.

В конструкції трактора Boris Bond використані як запчастини від К-700, так і світових виробників. В парі з двигуном на вибір може використовуватись або 16-ступінчаста гідромеханічна КПП К-700, або 12-ступінчаста автоматична КПП Volvo I-Shift.

Загалом, випуск тракторів в Україні здійснюють 12 великих заводів, зокрема: ХТЗ, ЮМЗ, ДТЗ, “КИЙ”, ХТА “Слобожанець”, AMI Farmer дніпропетровський «Агромашинвест», Vakula тощо.

Частина тракторів виробництва України йде на внутрішній ринок, частину експортують. Так, за даними Харківського тракторного заводу, основними покупцями українського трактора залишаються вітчизняні аграрії. 

Прогрес в машинобудуванні уже починає бути помітним. До прикладу -  електрокари на фермі вже стали буденністю. В Кіровоградській області на угіддях працює електровантажівка Tesla, а бухгалтери ферми їздять на електричному Hyundai.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost