Догори
Дати відгук

Створили ліжко, яке дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров'я

Низькочастотні вібрації, вироблені ліжком, допомагають людині розслабитися та заспокоїтися.

1 хв на прочитання23 Липня 2021, 22:14
Створили ліжко, яке дає змогу дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров'я Створили ліжко, яке дає змогу дає змогу позбутися стресу, покращує фізичне та психічне здоров'я
Поділитись:

Не просто спати, а покращувати своє самопочуття та відновлювати нервову систему. Компанія Opus створила SoundBed — ліжко, яке дає змогу покращити фізичне та психічне здоров'я користувача.

Як пояснюють розробники, відпочиваючи на такому ліжку, людина зможе швидше позбутися від стресу та відчути покращення самопочуття. Це відбувається завдяки тому, що в її організмі починає вироблятися більше гормонів, пов'язаних із щастям. Адже ліжко  створює вібрації та звуки, які сприятливо впливають на людський організм.

Низькочастотні вібрації, вироблені ліжком, допомагають людині розслабитися та заспокоїтися. А за допомогою спеціального застосунку можна пройти сеанс медитації, завдяки якій поліпшується настрій людини та знімається стрес.

Також завдяки застосунку власник унікального ліжка зможе підписуватися на різні терапевтичні заходи, які проводяться дистанційно або наживо. Вони можуть бути присвячені побудові стосунків, підвищенню продуктивності та іншим актуальним питанням.

Вбудована у пристрій система може направляти певні частоти для їхнього узгодження з різними частинами людського тіла, а також із хвилями, які створюються мозком. Звук охоплює весь діапазон чутних частот, а вібрація відбувається на глибших частотах.

Ліжко може складатися, перетворюючись на дещо схоже на невеликий шестикутний пуф. Завдяки цьому вдень ​​воно не буде займати багато місця в кімнаті. «Пуф» забарвлений у нейтральні тони, тому добре впишеться в будь-який інтер'єр.

 До слова, названо п’ять корисних продуктів, які можуть покращити зір.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.