Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Студенти створили чохли для велосипедних сидінь з підігрівом і «теплі» насадки на ручки

Студенти створили чохли для велосипедних сидінь з підігрівом і «теплі» насадки на ручки

Під час карантину велосипед виявився найбезпечнішим і ефективним видом транспорту, оскільки забезпечує соціальну дистанцію між людьми.

1 хв на прочитання27 Січня 2021, 15:44
Facebook @ WARMR Facebook @ WARMR
Поділитись:

Велосипед — надійний екологічно чистий вид транспорту. Він не продукує викиди парникових газів в атмосферу та не підвищує рівень вуличного шуму. Під час карантину він виявився найбезпечнішим і ефективним видом транспорту, оскільки забезпечує соціальну дистанцію між людьми. Європейська федерація велосипедистів рекомендує органам влади закріпити позитивний досвід використання екотранспорту і заохочувати його розвиток.

Студенти одного з російських вишів заснували стартап WARMR і в його межах організували виробництво «розумних» речей із функцією підігріву. Вони вже створили куртку з електронним підігрівом, яка зберігає тепло навіть за низьких температур. Тепер вони мають намір виготовляти аксесуари для велосипедів і самокатів: спеціальні чохли для сидінь із підігрівом і насадки на ручки з тією ж функцією.

Також уже створені муфти для ручок дитячих колясок. Усі продукти вже можна замовити через інтернет-сайт компанії.

У виробництві молоді підприємці використовують друковану електроніку — метод нанесення функціональних полімерів на текстиль, що дає змогу надавати тканинам електричні властивості.

У найближчій перспективі команда планує продовжити розширяти лінійку одягу з підігрівом. Для цього в тканину будуть інтегровані сонячні батареї, сенсорика та люмінесценція. Це означає, що на тканину можна нанести малюнки, які будуть світитися та змінювати колір. Крім того, деякі речі зможуть зарядити електронні девайси. Незважаючи на електронні схеми, одяг можна прати та прасувати, доглядати як за звичайною тканиною.

До слова, науковці б'ють на сполох — за 13 років люди знищили 43 млн га тропічних джунглів.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.