Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Сонячне затемнення 30 квітня може виявитися переломним моментом у війні України проти РФ

Сонячне затемнення 30 квітня може виявитися переломним моментом у війні України проти РФ

Юпітер стоятиме на сонці України. Це хороший знак, так як Юпітер - планета удачі.

2 хв на прочитання29 Квітня 2022, 21:46
Поділитись:

Про це на своїй сторінці у Facebook розповідає астролог Валентина Віттрок. Вона зазначила, що часткове сонячне затемнення, яке відбудеться 23:27 за Києвом, повторює затемнення 19 квітня 2004 року.

"Того дня сталося кілька важливих подій, які віддзеркалюють те, що відбувається сьогодні. Зокрема виведення військ Іспанії з Іраку, смерть гендиректора Макдональдса і обговорення міністрів Фінляндії та Естонії взаємодію поліції двох країн і російський економічний форум в Лондоні. В гороскопі України сонячне затемнення проходить по дому інформації та обговорювання процесів", - написала астрологиня.

За словами Віттрок, затемнення проходить в 11-му градусі Тільця,  яким управляє Прозерпіна - планета трансмутація і зараз Прозерпіна акуратно висить на Плутоні (планета війни) України, причому в руйнівному Чорноморському градусі. Поруч із з'єднанням Сонце / Місяць знаходиться натальний Уран який робить до транзитного Урану позитивний аспект, Уран це технології і зброя. Прогресивні карти в день затемнення свідчать про те, що Юпітер стоятиме на сонці України. Це хороший знак, так як Юпітер - планета удачі.

Марс і Сонце будуть перебувати в будинку війни, а сонце, в свою чергу, в руйнівному градусі Терезів.

"Ми маємо в прогресіях два руйнівних градуси: 1-й Терезів і 19-й Скорпіона там, де стоїть прогресивний Плутон - Бог війни, сказати, що це схоже на затишшя? Можливо, і знову ж варто пам'ятати, що затемнення в будинку підписання документів", -  підкреслює астролог.

Сонячне затемнення в квітні 2022 стане днем закладки історичної програми країни. Після цього піде звільнення країни від багаторічної рабської залежності.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.